BÖLCSŐDEI BEIRATKOZÁS

Tisztelt Kisgyermekes Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy a 2024/2025-ös nevelési évre a Tiszanagyfalui Óvoda és Bölcsőde, bölcsődei intézményegységébe a beíratás, az óvodai beiratkozással megegyező időpontban történik a központi óvodában (4463 Tiszanagyfalu, Kossuth út 60), az alábbi időpontokban - 8.00. órától -16.30. óráig:

2024. április 24-25.

Pótbeiratkozásra az alábbi időpontban kerül sor:

2024. május 2.

Kérjük a kedves Szülőket, hogy felvételi igényeiket az intézményvezetőnél jelezzék az előre megadott formanyomtatványok:

• „Jelentkezési lap”,
  • és a „Munkáltatói igazolás” (amennyiben a szülő már rendelkezik ilyennel)

kitöltésével és leadásával, amelyek a hírdetmény mellékletében találhatók (letölthetők), vagy személyesen a Tiszanagyfaluban, az óvodában is igényelhetők.

A bölcsődei nevelési év szeptember 1-jétől a következő év augusztus 31-éig tart.

Bölcsődei ellátás keretében a gyermek húszhetes korától nevelhető és gondozható.

A Gyvt. 43. § (3) bekezdése szerint a bölcsődei felvétel során előnyben kell részesíteni:
"a) - ha a gyermek szülője, más törvényes képviselője a felvételi kérelem benyújtását követő 30 napon belül igazolja, hogy munkaviszonyban vagy munkavégzésre irányuló egyéb jogviszonyban áll -
    aa) a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosult gyermeket,
    ab) a három vagy több gyermeket nevelő családban élő gyermeket,
    ac) az egyedülálló szülő által nevelt gyermeket, és
b) a védelembe vett gyermeket."

A benyújtási határidő után beérkező, (nevelési év közben beérkező) kérelmeket az adott időszakban rendelkezésre álló szabad férőhelyek függvényében tudjuk elbírálni.
​Amennyiben a szülő, nem nevelési év kezdetétől (szeptember 1-től) kéri a bölcsődei felvételt, hanem későbbi időpontban, akkor a jelentkezést várólistára tudjuk fogadni.
A bölcsődei felvételi kérelmek elbírálásáról szóló határozatot, 2024. május 25-ig, a beiratkozáskor megadott címre, - e-mai címre küldi meg az intézményvezető.

A bölcsődei beiratkozással, a bölcsődei felvétellel kapcsolatban tájékoztatást nyújt, segítséget ad az intézményvezető.

Tóth Miklósné, igazgató elérhetőségei:

Telefonszám: 06/70 6307324

Mellékletek:

Tiszanagyfalu, 2024. március 20.

Rudolf János Ferencné sk.                                                             Kovácsné Pallai Valéria sk.
         polgármester                                                                                           jegyző

Üdvözlet a mi kis világunkban!

Üdvözöljük honlapunkon!

Játékok

Ismerjék meg képzett pedagógusainkat és dolgozóinkat